Jautājumi un atbildes

Kāpēc rodas vēdera pūšanās?

Pamatā vēdera pūšanos izraisa mikroorganismi, kuri 1) sašķeļot dažādus cukurus rūgšanas procesā rada ogļskābo gāzi, vai arī 2) olbaltumvielu pūšanas procesā izdala metānu. Pirmajā gadījumā izdalītās gāzes ir bez smakas, bet otrajā gadījumā smaka var radīt nepatīkamas situācijas

LIVEO sastāvā esošās pienskābās un bifidobaktērijas šķeļ cukuru līdz pienskābei (nevis gāzei!), kā rezultātā gāzu veidošanās būtiski samazinās.

Ar ko LIVEO ir īpašs un atšķirīgs no citiem pienskābās baktērijas saturošiem līdzekļiem?

  • LIVEO sastāvā ir tikai dokumentēti baktēriju celmi (piemēram: Pienskābās baktērijas LA-5, Bifidobaktērijas BB-12), kuru iedarbība ir pierādīta daudzos zinātniskos pētījumos;
  • Baktērijas ražotas Dānijā, kompānijā Chr.Hansen stingrā farmaceitiskā kontrolē. Chr.Hansen ir pasaules līderis pienskābo un bifidobaktēriju ražošanā un izpētē, kas lietotājam dod papildus garantiju par produkta efektivitāti;
  • LIVEO produkti ir īpaši radīti dažādām vecuma grupām un atbilstoši to vajadzībām, piemēram, mazuļiem ir nepieciešamas tikai bifidobaktērijas (kā Liveo baby vai LIVEO pilieni), jo līdz gada vecumam bifidobaktērijas ir galvenā zarnu floras sastāvdaļa. Bez tam, mazuļiem un arī lielākiem bērniem produkti ir pulverīšu (LIVEO baby un LIVEO kids) vai lietošanai gatavu pilienu ( LIVEO pilieni) formā. Pulverīši ir viegli šķīdināmi dzērienā un tādējādi arī ērti iedodami bērnam.

Ko nozīmē „dokumentēti baktēriju celmi”?

Dokumentēti baktēriju celmi ir baktērijas ar vienotu un nemainīgu ģenētisko struktūru un darbību. Ja mēs nedaudz vienkāršojam un salīdzinām ar augu pasauli, tad pasakot „pienskābās baktērijas” mēs pasakām „ābele”. Un, kā mēs zinām, „ābele” var būt liela un maza, ar saldiem vai skābiem āboliem utt. Savukārt pasakot „pienskābās baktērijas LA-5” mēs pasakām „Rudens svītrotā” – tas nozīmē – šķirne ar ļoti konkrētām un zināmām īpašībām. Tāpat ir ar baktērijām: tikai dokumentētu celmu līmenī (piem. LA-5) ir iespējams spriest par noteiktām, celmam piemītošām īpašībām un to efektivitāti.

Vai pieaugušie arī var lietot LIVEO kids pulverīšus?

Jā, var lietot, jo baktēriju skaitā nav būtiskas atšķirības starp LIVEO 4 un LIVEO Kids. Taču Liveo kapsulu galvenā priekšrocība ir dubultā aizsardzība pret kuņģa skābes nelabvēlīgo ietekmi pateicoties īpašajai polisaharīdu matrices tehnoloģijai. Tā kā pieaugušajiem bieži ir palielināts skābums kuņģī, tad ja vien ir iespējams kapsulu norīt, tad pieaugušajiem priekšroka ir dodama LIVEO 4 kapsulām.

Bērns (6.g.) dzer antibiotikas un ir šķidra vēdera izeja. Vai var lietot LIVEO?

Jā. LIVEO var lietot antibiotiku lietošanas laikā un vēl nedēļu pēc tam. Tajā laikā, kad tiek dzertas antibiotikas, LIVEO jādzer apmēram 2 stundas pēc kārtējās antibiotiku devas, lai antibiotikas nenogalinātu arī baktērijas.

Cik ilgi ir jālieto LIVEO?

Parasti pietiek LIVEO lietot 7-14 dienas. Antibiotiku dzeršanas gadījumā jālieto vēl nedēļu pēc antibiotiku lietošanas pārtraukšanas.

Vai LIVEO ir drošs?

LIVEO sastāvā nav krāsvielas, aromātvielas un konservanti. Baktērijas ražotas Dānijā, kompānijā Chr.Hansen stingrā farmaceitiskā kontrolē.

Uztura bagātinātājs.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.