Par Liveo

LIVEO ir moderns uztura bagātinātājs ar pierādītu ietekmi.
 1. PIERĀDĪTA EFEKTIVITĀTE LIETOJOT
 2. LIVEO sastāvā ir tikai zinātniski pētīti baktēriju celmi ar pierādītām īpašībām.
  Baktēriju klasifikācija:

  Agrāk visus baktērijas saturošas produktus uzskatīja par vienādiem.. Pēc modernās zinātnes atzinumiem vienas ģints (piem. Pienskābo baktēriju ģints) un sugas ietvaros dažādiem baktēriju celmiem ir dažādas īpašības. Par labvēlīgu efektu uz veselību var spriest tikai tad, ja produkta sastāvā ir konkrēts baktēriju celms ar izpētītām īpašībām – piemēram, Lactobacillus acidophilus LA-5 vai Bifidobacterion BB-12 kā tas ir LIVEO produktu sastāvā, tādējādi garantējot produkta efektivitāti.

 3. PIETIEKAMS DAUDZUMS BAKTĒRIJU
 4. Pienskābās un bifidobaktērijas ļoti reaģē uz apkārtējo vidi – skābeklis un mitrums saīsina to uzglabāšanas laiku un strauji samazina dzīvo baktēriju skaitu tās saturošajos produktos. Neatkarīgā pētniecības laboratorija ConsumerLab 2008.gadā pārbaudīja 24 dažādus baktērijas saturošus produktus kapsulās un pulverīšos, un atklājās, ka 15 no tiem ( 60%!!!) nesatur uz iepakojuma norādīto baktēriju daudzumu, kā rezultātā šādu produktu lietošana, protams, nedos gaidīto efektu.

  Lai garantētu nepieciešamo baktēriju daudzumu, LIVEO produkti tiek ražoti izmantojot modernas tehnoloģijas, tādējādi nodrošinot, ka produkts būs efektīvs visu uzglabāšanas laiku. Piemēram, „LIVEO kids” un „LIVEO baby” pulverīši bērniem ir iepakoti alumīnija folijas maisiņos slāpekļa atmosfērā. Šī tehnoloģija garantē, ka ne skābeklis ne arī mitrums baktērijām netiks klāt līdz pat maisiņa atvēršanas brīdim!/p>

 5. INFORMĀCIJAS PIEEJAMĪBA PAR PRODUKTU
 6. Cilvēki par tirgū esošajiem produktiem uzzina no dažādiem informācijas avotiem. Par LIVEO var uzzināt gan no medicīniskās literatūras, gan arī ārstu, draugu vai radinieku ieteikumiem, bet interesentiem var rasties vēlme uzzināt vairāk. Tamdēļ mēs šajā mājas lapā sniedzam maksimāli plašu informāciju par LIVEO produktiem un to īpašībām. Ikviens var atrast informāciju un atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem par LIVEO – kā tas darbojas? kad jālieto? vai nav kādas blakusparādības? kuru produktu labāk izvēlēties bērniem? Ir iespējams arī uzdot jautājumu vai arī pierakstīties jaunumu saņemšanai. Labi informēts cilvēks var labāk rūpēties par savu veselību!

Uztura bagātinātājs.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.